Kontenery magazynowe 10 stóp - Wrocław, Poznań i Katowice.

Kontenery magazynowe to szybkie, elastyczne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie na stworzenie dodatkowej przestrzeni.
Kontenery doskonale nadają się do przechowywania i składowania towaru, materiału lub niewielkich urządzeń. Dziesięciostopowe magazyny kontenerowe wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej i cechują się najwyższym poziomem lakierowania. Europejska produkcja, w przeciwieństwie do chińskich odpowiedników, gwarantuje najwyższą jakość, trwałość i niezawodność. Lekka kostrukcja daje możliwości łatwego transportu i manewrowania, a niewielkie rozmiary gwarantują ustawienie kontenera praktycznie w każdym miejscu.


Kontenery 10ft sprawdzą się doskonale nie tylko na budowie jako bezpieczny magazyn na narzędzia i materiały budowlane, można je zastosować również w zakładzie produkcyjnym i lokalu handlowym. Moduły mogą być ustawiane obok siebie i piętrowane, świetnie nadają się do zbudowania magazynu samoobsługowego Self Storage. Łatwa adaptacja, wprowadzenie zmian i udoskonaleń daje Państwu praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania.


Fabrycznie nowe kontenery są do odebrania z naszego placu pod Wrocławiem.

Zalety:

dostępne od ręki (Wrocław)
▪ waga 825kg
▪ podwójne wrota zamykane na stalowe sztangi
▪ uchwyty na dźwig i otwory na wózek widłowy
▪ masywna podłoga ze sklejki wodoodpornej lub blachy ryflowanej
▪ oświetlenie i gniazdka elektyczne (jako opcja)
▪ instalacja wodna (jako opcja)
▪ możliwość dostawy na terenie całej Polski

Wymiary wew. dł.: 2.8m, szer.: 2,3m, wys.: 2,3m

Możemy zorganizować dostawę i rozładunek kontenerów w dowolnej lokalizacji w Polsce.

Transport kontenerów pod plandeką

Transport kontenerów pod plandeką.

Rozładunek kontenera HDS

Rozładunek kontenera HDS.

Kontenery magazynowe 10 stopowe to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które potrzebują mobilnych przestrzeni magazynowych. Mobilne magazyny sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczne jest bezpieczne przechowywanie towarów, materiałów i narzędzi. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, magazyny kontenerowe mogą być użytkowane nawet w najbardziej wymagających warunkach, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników pod względem funkcjonalności.