Kontenery magazynowe 10'

Kontenery magazynowe to szybkie, elastyczne i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie na stworzenie dodatkowej przestrzeni.
Kontenery doskonale nadają się do przechowywania i składowania towaru, materiału lub niewielkich urządzeń. Dziesięciostopowe magazyny kontenerowe wykonane są z blachy stalowej i lakierowane metodą KTL. Europejska produkcja w odróżnieniu od kontenerów chińskich gwarantuje Państwu najwyższą jakość, trwałość i niezawodność. Lekka kostrukcja daje możliwości łatwego transportu i manewrowania, a niewielkie rozmiary gwarantują ustawienie kontenera praktycznie w każdym miejscu.


Kontenery 10ft sprawdzą się doskonale nie tylko na budowie jako bezpieczny magazyn na narzędzia i materiały budowlane, można je zastosować również w zakładzie produkcyjnym i lokalu handlowym. Moduły mogą być ustawiane obok siebie i piętrowane, świetnie nadają się do zbudowania magazynu samoobsługowego Self Storage. Łatwa adaptacja, wprowadzenie zmian i udoskonaleń daje Państwu praktycznie nieograniczone możliwości zastosowania.


Fabrycznie nowe kontenery są do odebrania z naszego placu pod Wrocławiem.

Zalety:

dostępne od ręki (Wrocław)
▪ malowane proszkowo RAL7035
▪ waga 825kg
▪ podwójne wrota zamykane na stalowe sztangi
▪ uchwyty na dźwig i otwory na wózek widłowy
▪ masywna podłoga ze sklejki wodoodpornej
▪ 2 x logo Państwa firmy (jako opcja)
▪ oświetlenie i gniazdka elektyczne (jako opcja)
▪ możliwość dostawy na terenie całej Polski

Wymiary wew. dł.: 2.8m, szer.: 2,3m, wys.: 2,3m

Posiadamy specjalistyczne przyczepy przystowane do przewozu kontenerów, możemy zorganizować dostawę i rozładunek kontenerów w dowolnej lokalizacji w Polsce.

Transport kontenerów pod plandeką

Transport kontenerów pod plandeką.

Rozładunek kontenera HDS

Rozładunek kontenera HDS.

Kontenery techniczne na bazie kontenera magazynowego.

Branża instalatorska modyfikuje często standardowe moduły magazynowe, lub kontenery morskie i adaptuje je do celów technicznych. W kontenerach zakładana jest instalacja elektryczna, oświetlenie i odpowiednia wentylacja. W razie konieczności kontenery zostają też w odpowiedni sposób wyizolowane, a w ścianach, podłodze lub w dachu zakładane są systemy wentylacyjne. Kontenery po modyfikacjach mogą pełnić funkcję mobilnej kotłowni, serwerowni lub stają się dużym mobilnym agregatem prądotwórczym.

kontenery techniczne

Kontenery techniczne występują jako moduły wolnostojące i dostępne są w dwóch standardowych wymiarach. Jako mniejsze kontenery 10 stopowe i większe kontenery 20 stopowe.